Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinedomdlanas blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: WLASNY PODOBNY DO ISKIERKI
2594 odwiedzin | wpisów: 10, komentarzy: 56, obserwuje: 9
 

Pytanie odnosnie pradu.

autor: domdlanas blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ratujcie, poniewaz sami nie potrafimy znalezc odpowiedzi na pytanie,ktore nas zadrecza.Aby nie motac i komplikowac zapytam krotko i zwiezle.....

Jak rozumiemy na podpisanie umowy o przylaczenie do sieci elektroenergetycznej mamy 2 lata. A ile jest czasu na podpisanie umowy o rozpoczeciu dostawy  pradu?

Obawiam sie, ze zbyt szybko otrzymam propozycje umowy na dostawe pradu (z krotkim czasem na podpisanie jej) a tym samym zbyt szybko bedziemy zmuszeni na placenie wyskokiego (budowlanego)abonamentu :( 

Jak to wyglada w rzeczywistosci?


Komentarze (4)
autor:numeriusz-88  dodano: 8 miesięcy temu
My mielismy przylacze skrzynke a dopiero pozniej na wniosek zakladali licznik nic nie mowili ze trzeba przylanczac sie na dostawe pradu. Po założeniu liczniku wiadomo prad budowlany do wstawienia okien pozniej zwykly. My jeszcze sierpien zaplacimy budowalny bo choc okna wstawia kolo 5 to tauron liczy to jak za caly.iesiac 😅
Odpowiedź do numeriusz-88
autor:domdlanas  dodano: 8 miesięcy temu
wlasnie interesuje mnie to "pozniej":) czyli ile?:) My wlasnie jestesmy w tej sytuacji ze mozemy miec niedlugo skrzynke ale licznik chcielibysmy miec "duzo pozniej":) powiedzmy po 3-4 latach od postawieniaa skrzynki. Czy to mozliwe? Ile u was trwalo "pozniej"?:))
Odpowiedź do domdlanas
autor:numeriusz-88  dodano: 8 miesięcy temu
U nas było 2 lata po i nikt nie wydzwanial zebysmy sie podlaczyli😊 wiem ze gazy upominaja ale chyba mozna to troche odroczyc😛
Odpowiedź do numeriusz-88
autor:domdlanas  dodano: 8 miesięcy temu
dzieki wielkie:)

Mamy pozwolenie na budowe.

autor: domdlanas blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Koniec papierologii. Oficjalnie zostalismy inwestorami:) Od pierwszego spotkania z architektem do otrzymania pnb uplynelo 10 miesiecy, ale warto bylo czekac.

Teraz juz na spokojnie, rozpoczynamy konsultacje z naszym kierownikiem budowy, zaczynamy planowanie robot, ale juz wiemy, ze w tym roku nie ruszymy, wszystkie ekipy sa zajete. Tak wiec ruszymy dopiero w przyszlym roku, prawdopodobnie wiosna.

Pozdrawiamy.


Komentarze (1)
autor:aniabudujeoberona  dodano: 8 miesięcy temu
jedno jest pewne, budowa uczy cierpliwości :) jakie planowanie robót robicie? szczerze doradzę - nie ma sensu, jak się ekipa pojawi, jedna, druga, coś sami zrobicie to czasem planowanie robót bierze w łeb ;)